Navigare prin tastatură
Blocare animații
Titluri subliniate
Tonuri de gri
Culori inversate
Linkuri subliniate
Mărire
Cursor negru
Cursor alb
Text: Mic Mediu Mare
Resetare
Închide

Vă felicităm cu ocazia Zilei de 1 Septembrie!

Cu ocazia Zilei de 1 Septembrie, îi felicităm pe toți cei care își doresc să obțină cea mai bună educație, să își găsească locul în viață și să aducă beneficii societății.

Dar cel mai important, îi salutăm și îi felicităm din toată inima pe elevii din anul întâi, care fac primul pas spre studierea meseriei alese, dar și pe părinții prezenți la sărbătoarea organizată de administrația Școlii Profesionale s. Corbu.

Suntem întotdeauna gata să vă sprijinim și să vă ajutăm să depășiți dificultățile care pot părea pe parcurs. Să știți că orice problemă poate fi rezolvată dacă depuneți efort și sunteți perseverenți. Felicitări!